BIONICLE FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toa Vezor

Go down

Toa Vezor         Empty Toa Vezor

Témanyitás by Vezor Szer. Jan. 02, 2013 6:53 am

Név: Vezor
Faj: Toa
Elem: Jég
Nem: Férfi

Jellem: Rideg, csendes, nyugodt jellem. Nem sokat beszél, és ha mégis, akkor lényegre törően. Tipikus Ko-Toa jellemzője, hogy mindent többször átgondol, és próbál mindenre jobb, egyszerűbb megoldást találni. Ha csak lehet kerüli a harcot, de ha elkerülhetetlen ügyesen bánik a karddal, és a pajzsal.

Előtörténet: Hát, nem sok emlékem van a múltamról. Első emlékem, hogy valami jég barlangban ébredtem. A fejem lüktetett és fájt mindenem. Próbáltam vissza emlékezni, hogy kerültem ide, de semmi. Járattam az agyamat: Vegyük szép sorjában! Név... őhm... akor keressünk mást! – Hihetetlennek tartottam. Még a saját nevemre sem emlékszem? – Rendben, akkor... – ebben a pillanatban megláttam jobb alkaromat. Volt rajtam valami szöveg, belevésve a páncélomba: Vezon: 1. - Vezon? Hasonmás? Lehet hogy ez vagyok? Egy hasonmás? De kié? És miez az 1? Azonosító? Hmm... Vezon... – ismételtem. - Egyelőre megteszi névnek. Vezo...r... Vezor... – Ekkor több kép is beugrott, mint valami látomás: Képek, és nevek. 11 Toa, amint elhaggya Metru-Nuit. Maga Metru-Nui. Ko-Metru. Mata-Nui. Cardas Turaga, mint a város vezetője. Szóval, mint a kirakóst, elkezdtem összerakni: - Metru-Nuiban vagyok, a Ko-Metrunak nevezett részében. A várost Cardas Turaga irányítja a Colosseumból. Ő biztos tud segíteni. El kell jutnom a Colosseumba. De merre van? - Ekkor valami hangot hallottam:
- Toa! Toa!
- Mata-Nui? - Nem tudom ez honnan ugrott be, és azt sem, hogy tényleg beszéltek-e hozzám, vagy csak képzelődök
Nem szólt vissza senki, viszont egy szél lökés lefújta a havat egy darab rongyról. Néhány kő darabbal volt lesúlyozva. Rá volt írva: Vezon: 1. – Azt hiszem ez senkinek nem fog hiányozni. - Mint egy köpenyt magamra vettem, de közben megláttam, hogy a rongy alatt fegyverek voltak. Egy kard, és egy pajzs. Minketőn szerepelt az a bizonyos Vezon: 1. – Mit jelenthet ez a Vezon: 1?- kérdeztem hangosan, mintha a hó, vagy a szél megmondhatta volna nekem. Szóval felszerelkeztem. És most itt vagyok. A térdig érő hóban, és hóviharban gyalogolok, fogalmam sincs, hogy ki vagyok. Csak az tudom:- El kell jutnom a Colosseumba, Nos... Bármi is legyen az.
Vezor
Vezor
1. szint

Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 02.

Vissza az elejére Go down

Toa Vezor         Empty Re: Toa Vezor

Témanyitás by Vezor Szer. Jan. 02, 2013 6:38 pm

Adatlap


Maszk: Sanok Kanohi – a Pontosság Maszkja (Színe: Fehér)
Páncélszín:
• Főszín: Fehér
• Mellékszín: Világos szürke
Fizikai jellegzetességek: Tiszteletet parancsoló kinézet. Nagyjából 2 méteres magasságával átlagosnak mondható. Fürgébb mint aminek látszik. Fizikai erőben nem annyira jeleskedik.

Foglalkozás: Védelmező
Szakértelmek:
Oldal:
Szövetség:
Törzshely, ahol megtalálható: Ko-Metru Határvidéke
Ismertebb szövetséges:
Ismertebb ellenség:


Képességek


Tulajdonságok:
Fizikai erő: 6/10
Mozgékonyság/gyorsaság: 6/10
Tudás/tanulási készség: 12/30


Különleges képességek:

Elemi erők:

Jégmanipuláció
* meglévő jégből egyszerűbb alakzatok, tárgyak formálása (alap)
** a jég korlátozottabb mozgatása, bonyolultabb alakok és tárgyak formálása/jég generálása (2 kredit)

Jéglövés
* képes jégcsóvákat (-csapokat) kilőni, melyek csak sebeznek (alap) (előfeltétel: Jégmanipuláció 1. szint)

Jéghasítás és –robbantás:
* sok, kisebb repedés létrehozása a jégen (alap)


Fagyasztás (előfeltétel: Jégmanipuláció 2. szint)
* szobahőmérsékletű tárgyak, talaj megfagyasztása – kívülről (előfeltétel: Jégmanipuláció 1. szint)

Hóvihartámasztás
* havas szellő

Hőmérséklet csökkentés: használója maga körül, tárgyakban vagy élőlényekben csökkenti a hőmérsékletet
* maga körül képes csökkenteni a hőmérsékletet (alap) (alapból -50 fok, erőszint emelésével ezt növelni lehet)

Hideg elszívása és energiává alakítása
* képes maga körül és a tárgyakban 0 fokig kiszívni a hideget (alap)

Jég rezgésének érzékelése:
* érzi, ha valaki közeledik (alap) (50 méteres hatósugár)

Erőszint
* -50 fokos hőmérséklet csökkentés (alap)


Maszkerők: Sanok Kanohi – a Pontosság Maszkja: A viselője mindig célba talál, bármerre hajít, lő vagy rúg egy tárgyat. A jobb oldali szemnél távcső van.


Kredit és pénz


Kreditek
Kezdő kredit: 3
Felhasznált kreditek: 2
Jelenlegi kreditek: 1

Pénz (Widget)
Bevétel/hét: 100W/hét
Összes: 200W
Elköltött: 0
Jelenleg: 200W

Tulajdonok (a karakter tulajdonai)

Maszkok, eszközök, fegyverek, épületek, járművek listája, mellettük az ár és a bővítések ára.

Maszkok: Sanok Kanohi – a Pontosság Maszkja (jobb szemen távcsővel)
Fegyverek és pajzsok:
- Egy kard a jobb kézben, ami hódeszkázáshoz is kiváló.
- A bal kezén egy pajzs, melyet el lehet dobni, és Kanoka koronghoz hasonlóan repül az ellenfél felé, megsebesítve azt. Ügyesen dobva képes kanyarodni (és gellerből visszatérni a gazdájához).
Lábszárvédők
Al-, és felkarvédők
Vállvédők
Mellvért
Egyéb eszközök: Szakadt rongy darab köpenyként (elrejti a fegyvereket)
Épületek:
Járművek:
Egyéb tulajdonok:


Játékos vásárlásai

Képességek fejlesztése, NJK-k és más dolgok listája és mellettük az ár, amikre a JÁTÉKOS, és nem a KARAKTERE költött vagy kapott. Ezek általában kreditbe kerülő dolgok.

- Jég manipuláció fejlesztése (** a jég korlátozottabb mozgatása, bonyolultabb alakok és tárgyak formálása/jég generálása)
Vezor
Vezor
1. szint

Hozzászólások száma : 12
Csatlakozás ideje : 2013. Jan. 02.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.