BIONICLE FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Matoran Pirak

2 posters

Go down

Matoran Pirak Empty Matoran Pirak

Témanyitás by Pirak Szomb. Feb. 23, 2013 4:45 am

Név:Pirak
Faj: Matorán
Elem:Levegő
Nem:ffi

Jellem:
Le-Matoranok között egy visszafogottabb és higgadtabb típus. Viszont összehasonlítva egy Onu- vagy Ko-Matorannal ... mérföldek. A tipikus jellemzők rajta is megmutatkoznak, amik a Le-Matoranokra jellemező. Szereti a száguldást, ezért is lett belőle Speedster tesztelő, tervező és építő. A hirtelen problémákra nem reagál jól, általában csak nagyobb baj lesz belőle. Viszont a bekövetkezett bajt egy idő után helyrehozza egy pontos tervvel. Igyekezett megtanulni a "nem Le-Matoran" nyelvjárást, kevesebb sikerrel.

Előtörténet:
Hogy és miként jöttem létre, miből vagyok, kitől vagyok; azt nem tudom. Mióta az eszemet tudom Le-Metru egy magasabb tornyában élek. Érdekes, mert ez a torony szolgált egyrészt a munkahelyemként is. Speedster tesztelő vagyok. Ez kielégíti minden vágyamat. Imádom a gyorsaságot.

Körülbelül két éve történt az eset, mely a történetemet indította el. Épp a M-42-es típuskódú gépet teszteltem az egyik gyakorló transzportcsőben, mikor a semmiből – szó szerint a semmiből – egy hatalmas betontömb jelent meg és száguldott felém. Pillanatok törtrésze alatt kellett döntenem. A gépemet a tesztcső aljának irányítottam, mely hangos durranással törte át a tartópilléreket. A gép ronccsá tört és én zuhantam azokkal a darabokkal együtt a mélybe.
- Itt a végem. – gondoltam magamban.
Ekkor jelent meg az elmémben egy kép. Sötét árny hullott alá a magasságokból, mint ahogy a hideg pára csapódik a talajra. Ezután egy alak bontakozott ki belőle, nem kivehető alakja tetején két fényes zöld pont jelent meg és megszólalt, mintha mindenhonnan szólna.
- Még nincs itt az ideje, hogy meghalj. A sorsod nem teljes. – visszhangzott. – Az enyém a tieddel szoros kapcsolatban van, ezért megmentelek.
Szinte a semmiből karok nyúltak és fogtak meg. Nem tudtam kivenni az árnyak miatt, hogy ki vagy mi az. Az árnyszerű kezek eresztettek le a földre, látszólag óvatosan, nehogy bajom essen.
Mikor elérte a talpam a földet, megfordultam, de már semmit se láttam. A Le-Metrui utca kietlen volt, hiszen a Le-Matoranok nem szeretnek a földön közlekedni.
- Köszönöm. – motyogtam a semmibe.
Mivel nem érkezett válasz így visszaindultam az épületembe, de ekkor még a hang egy utolsó üzenetet hagyott.
- Az árnyak várnak rád. Ha eljön az ideje a középső a megoldás.
Nem tudtam mire vélni ezeket a szavakat. Azóta nem történt említésre méltó dolog az árnytörténettel. Szinte már el is felejtettem azt a napot.
Pirak
Pirak
1. szint

Hozzászólások száma : 10
Csatlakozás ideje : 2013. Feb. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Magyarország, Nagykáta

Vissza az elejére Go down

Matoran Pirak Empty Re: Matoran Pirak

Témanyitás by Pirak Szomb. Feb. 23, 2013 10:28 am

Adatlap


Maszk: Kanohi Miru (Noble)
Matoran Pirak Mirudarkgreen
Páncélszín:
• Főszín: Dark Green (Metru Nui zöld)
• Mellékszín: Black (Fekete)
Fizikai jellegzetességek:

Foglalkozás: Speedster tervező, szerelő, javító és tesztelő.
Szakértelmek: Rendkívül képzett szerelő, ért a protodermisz felhasználásához.
Oldal:
Szövetség:
Törzshely, ahol megtalálható: Speedster gyár, lakhelye.
Ismertebb szövetséges:
Ismertebb ellenség:

Képességek


Tulajdonságok:
Fizikai erő: 2/10
Mozgékonyság/gyorsaság: 5/10
Tudás/tanulási készség: 10/30


Különleges képességek: -
Elemi erők: -
Maszkerők: -

Kredit és pénz


Kreditek
Összes kredit:5
Felhasznált kreditek:0
Fennmaradó kreditek:5

Pénz (Widget)
Bevétel/hét:100
Összes:300
Elköltött:0
Jelenleg:300
Fizetésnapok:



A hozzászólást Pirak összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 01, 2013 11:08 am-kor.
Pirak
Pirak
1. szint

Hozzászólások száma : 10
Csatlakozás ideje : 2013. Feb. 13.
Age : 34
Tartózkodási hely : Magyarország, Nagykáta

Vissza az elejére Go down

Matoran Pirak Empty Re: Matoran Pirak

Témanyitás by Cardas Csüt. Feb. 28, 2013 5:27 am

Elolvastam, és elfogadva, mehetsz játszani Wink
Cardas
Cardas
Admin

Hozzászólások száma : 185
Csatlakozás ideje : 2011. Aug. 26.

https://bionicleuniversefrpg.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Matoran Pirak Empty Re: Matoran Pirak

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.