BIONICLE FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Transzportcső Központi Állomás

2 posters

Go down

Transzportcső Központi Állomás Empty Transzportcső Központi Állomás

Témanyitás by Cardas Kedd Aug. 28, 2012 1:57 am


A Colosseumban lévő főállomásról indul minden nagyobb cső, melyek a különböző Metrukba vezetnek. Leginkább egy futurisztikus vasútállomáshoz hasonlítható, ahol alattunk és felettünk is transzportcsövek sokasága szállítja az utasokat.
Cardas
Cardas
Admin

Hozzászólások száma : 185
Csatlakozás ideje : 2011. Aug. 26.

https://bionicleuniversefrpg.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Transzportcső Központi Állomás Empty Re: Transzportcső Központi Állomás

Témanyitás by Cardas Kedd Aug. 28, 2012 2:39 am

Awaken magánkalandja

Előzmény: Ga-Metrui Transzportcső Állomás

A cső kiemelkedett a vízből, és a levegőben vezetett tovább. Ha Awaken hátratekintett, láthatta, hogy Hali közvetlenül mögötte lovagolja meg a sodrást. Maga az út nem tartott tovább tizenöt percnél. Az út vége felé, eleinte csak annyit lehetett érzékelni, hogy a sodrás lassul, és a csövön túli világ elmosódott képe kezd újra körvonalazódni. Aztán az utazók megpillanthatták a végállomást maguk előtt. A cső rejtélyes ereje gyengülni kezdett, és az utazókra ismét gravitáció telepedett.
Mikor kiléptek a cső végén, az éppen ott álló szerelő meglepetésében hátrabukott szerszámos ládájában.
- Mata Nuira mondom! Hisz ez egy igazvaló Hőstoa! – kiáltotta a le-matorán még mindig a földön csücsülve. A kiáltásra többen is felfigyeltek a közelben, ami Kotut csak még jobban felvillanyozta.
Cardas
Cardas
Admin

Hozzászólások száma : 185
Csatlakozás ideje : 2011. Aug. 26.

https://bionicleuniversefrpg.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Transzportcső Központi Állomás Empty Re: Transzportcső Központi Állomás

Témanyitás by Awaken Kedd Aug. 28, 2012 2:53 am

Awaken nagyon élvezte az utazást. A repülésre emlékeztette, bár fogalma sem volt róla, mikor repült, vagy hogy repült-e idáig valaha. Hátrapillantva Halit látta. A tájat a gyors sodrástól függetlenül néha-néha ki tudta venni. Mikor a csőből kiléptek, Awakent ismét csodálat fűzte körül, s a felbukó matoran hangjára csak még többen figyeltek fel rájuk. A Toa gyorsan a kis elesetthez lépett, és fölsegítette. Egyre kényelmetlenebbül érezte magát.
- Ugyan, nem tettem semmit, amiért ezt kellene mondanod. - mondta a kis Le-Matorannak.
Awaken eközben kicsit megbökte a sugárzó Kotut, jelezve, hogy induljanak tovább. Minél előbb a Turagahoz akart érni.
Awaken
Awaken
1. szint

Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 23.

Vissza az elejére Go down

Transzportcső Központi Állomás Empty Re: Transzportcső Központi Állomás

Témanyitás by Cardas Kedd Aug. 28, 2012 3:08 am

A le-matorán úgy tekintett felsegítőjére, akárha az életét mentették volna meg, még akkor is, mikor a hármas már távolabb volt. Kotu még szívesen maradt volna, de egy Toának ő sem mondott ellent. Miközben haladtak, körülöttük a nyüzsgő tömeg úgy tűnt, mintha egy csapásra megfagyna. Míg Kotut ez még magabiztosabbá tette, Hali igyekezett meghúzni magát.
Az állomás kijáratát el sem lehetett téveszti, méterének köszönhetően. Mögötte egy széles lépcsősor vezetett felfelé. Ám, mielőtt elérhették volna a kijárat fémkapuját, egyszerre egy sötét páncélzatú matorán termett előttük. Az eddigiekkel ellentétben az ő szeméből nem az áhítat és csodálat tükröződött, hanem a gyanú. A két lányra nem szentelt egy szempillantásnyi figyelmet sem, ahelyett Awakent kezdte méricskélni. Jobb kezében erősen markolta dárdáját, mely egyenesen tartva a Toának alig mellvértjéig érhetett. Ha esetleg a hármas megpróbálná kikerülni, ő útjukat állja, de nem szól egy szót sem.
Cardas
Cardas
Admin

Hozzászólások száma : 185
Csatlakozás ideje : 2011. Aug. 26.

https://bionicleuniversefrpg.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Transzportcső Központi Állomás Empty Re: Transzportcső Központi Állomás

Témanyitás by Awaken Kedd Aug. 28, 2012 3:19 am

Awaken megállt. A Matoran szeméből kiolvasta a gyanú lángját. Nem értette, miért ilyen a harcos, de jobbnak látta megállni. Mielőtt két kis kísérője tovább haladt volna, óvatosan maga mellé húzta őket.
- Toa Awaken vagyok. A Turagahoz szeretnék eljutni. Ők itt a kísérőim. - mutatott Halira és Kotura. - Tovább engednél minket?
Meggyőzően beszélt, testtartása magabiztosságot tükrözött.
Awaken
Awaken
1. szint

Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 23.

Vissza az elejére Go down

Transzportcső Központi Állomás Empty Re: Transzportcső Központi Állomás

Témanyitás by Cardas Kedd Aug. 28, 2012 3:37 am

Úgy tűnt, a matorán Awaken minden szavát elemzi. Testtartása nem lanyhult, ugyanúgy tekintett rá, mikor megszólalt.
- Pár kérdéstől most megkíméltél, idegen – hangja mély és határozott volt. – De még van néhány, ami válaszra vár – elhallgatott, és miközben továbbra is Awakent nézte, minden bizonnyal mérlegelt. Hogy mit, azt csak ő tudhatta.
Közben az állomáson lévők lassan a jelenet köré gyűltek.
- Azt mondod, Toa vagy? – szólat meg ismét. – De még nem láttam hozzád hasonlót. Nem úgy festesz, mint egy Víz Toa, más pedig nem lehetsz, hiszen… - elhallgatott. – Már jelezték a jöttötöket a ga-metrui állomásról. Ott biztosak voltak a Toa mivoltodban, de én nem vagyok olyan hiszékeny. Nem jelezték, hogy a város védelmezői visszatértek volna, te pedig egyértelműen nem is tartoztál közéjük. Hogyan kerültél ide?
Kutoban már gyülemlett a düh - "mégis hogy merészelnek egy Toa útjába állni", de nem szólt semmit. Úgy tűnt, a fekete matoránnal nem igen mer szembeszállni.
Cardas
Cardas
Admin

Hozzászólások száma : 185
Csatlakozás ideje : 2011. Aug. 26.

https://bionicleuniversefrpg.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Transzportcső Központi Állomás Empty Re: Transzportcső Központi Állomás

Témanyitás by Awaken Kedd Aug. 28, 2012 3:51 am

Awakent nem zavarta a matoran viselkedése. Meg tudta érteni. Hisz a városát védi.
- Nos ezért szeretnék eljutni a Turagahoz. Hogy azokra a kérdésekre választ kapjak, amiket te itt most, feltettél nekem. Szeretném megtalálni a testvéreimet, és megtudni azt, ki vagyok, vagy ki voltam? Miért kerültem erre a szigetre? Hogy hogy kerültem ide, azt magam se tudom, talán erre is a Turaga tud választ adni. A többi problémádra pedig azt hiszem, íme a válasz. - kecsesen fordult egyet maga körül - Nem csak egy Víz Toa lehet nő.
A köréjük gyűlt matoranokra pillantott, aztán vissza az őrre.
- A lényeg az, hogy tovább kell engedned. A válaszokat a Turaga fogja megadni nekem.
Várakozva nézett az őrre.
Awaken
Awaken
1. szint

Hozzászólások száma : 58
Csatlakozás ideje : 2012. Aug. 23.

Vissza az elejére Go down

Transzportcső Központi Állomás Empty Re: Transzportcső Központi Állomás

Témanyitás by Cardas Kedd Aug. 28, 2012 9:23 pm

Az őr figyelmesen végighallgatta Awakent, és bár arckifejezése továbbra sem enyhült, a dárdáját már nem fogta olyan szorosan. Ő is körülhordozta tekintetét a körülöttük lévőkön, majd hátat fordított a Ga-Metruból érkezett hármasnak.
- Kövessetek – mondta kurtán, és elindult.
Hogy Awakennek sikerült-e meggyőznie, vagy a tömeget nem akarta magára haragítani, az rejtély. Kotu és Hali Awaken mögött halad, amennyiben a Toa követi a fekete páncélos őrt. A két lány érzi, hogy nekik itt már kevesebb szerep jut.

Folytatásért katt IDE!
Cardas
Cardas
Admin

Hozzászólások száma : 185
Csatlakozás ideje : 2011. Aug. 26.

https://bionicleuniversefrpg.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Transzportcső Központi Állomás Empty Re: Transzportcső Központi Állomás

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.